Svatební fotografování

Objednávky na rok 2019

Cena

800031000
1800031000
Bomba 3
31 000 Kč

Jediný způsob, jak dělat skvělou práci, je milovat, co děláte.

 

Milí snoubenci,

Abych se Vám trochu představil, jmenuji se Vratislav Jenšík a pocházím z Tábora. Ale jezdím fotografovat svatební dny po celé ČR. Už několik let pracuji jako svatební fotograf a je to opravdu práce snů! Jak rád říkám, mám tu nejlepší práci na světě, protože díky ní mohu zažívat a zachytit ty nejkrásnější okamžiky štěstí a lásky :) Každý rok můžu poznávat nové a zamilované páry na jejich velkém dni ;) Vždy se snažím ke všem klientům (budoucím manželům) přistupovat s pokorou a i když jsem fotil už opravdu mnoho svateb, snažím se ke každé přistupovat tak, jako by to byla moje první :)


Uvědomuji si totiž, že svatebních fotografů je opravdu hodně a to, že se snoubenci rozhodnou zrovna pro mě, je pro mě čest a vždycky jim moc děkuji za důvěru ve mě vloženou. Pokaždé se snažím zachytit svatební den, jak nejlépe dovedu a vnést do něj moje nápady a třeba i trochu jiné pojetí svatebních fotografií, aby bylo něčím jiné a originální. Ale zároveň nenarušovat průběh samotného dne svou přítomností. Myslím si, že fotograf by měl být na svatbě co nejméně nápadný, ale zároveň by měl zachytit každý okamžik, jak se skutečně stal a ne ho nějak uměle vyvolávat. Pak jsou fotografie o to krásnější  :)

Díky tomu jsem schopen zdokumentovat vaši svatbu takovou, jakou jste ji chtěli mít vy a ne jakou si ji představoval fotograf :) 

LÁSKA

JE

ODPOVĚĎ

JE MI JEDNO JESTLI SI BERETE KLUKA NEBO HOLKU, JAKOU MÁTE BARVU KŮŽE, JAKÉHO JSTE VYZNÁNÍ, JESTLI JSTE MALÍ NEBO VELCÍ, STYDLIVÍ NEBO BLÁZNI JAKO JÁ :))

 

JEDINÝM DŮLEŽITÝM FAKTEM PRO MĚ JE TO, ŽE SE MÁTE RÁDI :)

Kód: 61
Předsvatební a párové fotografování
8 000 Kč

Couples

 VY DVA

STEJNĚ MĚ VŽDY NEJVÍC BAVÍ, JAK SE TI DVA RÁDI MAJÍ. KDEKOLIV, JAKKOLIV, PŘIROZENĚ A HLAVNĚ SPOLU :)

 

Kód: 79
2 položek celkem