Svatební fotografování

Objednávky na rok 2019

 
8000
280001800028000

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Předsvatební a párové fotografování Novinka Tip Kód: 79
  Předsvatební a párové fotografování
  Předobjednávka

  Couples

   VY DVA

  STEJNĚ MĚ VŽDY NEJVÍC BAVÍ, JAK SE TI DVA RÁDI MAJÍ. KDEKOLIV, JAKKOLIV, PŘIROZENĚ A HLAVNĚ SPOLU :)

   

  8 000 Kč
 • Bomba 3 Tip Kód: 61
  Rezervace termínu na rok 2022/2023
  Předobjednávka

  “LIDÉ DNES ZNAJÍ CENU VŠEHO, ALE HODNOTU NIČEHO.“

  Oscar Wilde

   

  Milí snoubenci,

  Abych se Vám trochu představil, jmenuji se Vratislav Jenšík a pocházím z Tábora. Ale jezdím fotografovat svatební dny po celé ČR. Už několik let pracuji jako svatební fotograf a je to opravdu práce snů!  Každý rok můžu poznávat nové a zamilované páry na jejich velkém dni ;) Vždy se snažím ke všem klientům (budoucím manželům) přistupovat s pokorou a i když jsem fotil už opravdu mnoho svateb, snažím se ke každé přistupovat tak, jako by to byla moje první :)


  Uvědomuji si totiž, že svatebních fotografů je opravdu hodně a to, že se snoubenci rozhodnou zrovna pro mě, je pro mě čest a vždycky jim moc děkuji za důvěru ve mě vloženou. Pokaždé se snažím zachytit svatební den, jak nejlépe dovedu a vnést do něj moje nápady a třeba i trochu jiné pojetí svatebních fotografií, aby bylo něčím jiné a originální. Ale zároveň nenarušovat průběh samotného dne svou přítomností. Myslím si, že fotograf by měl být na svatbě co nejméně nápadný, ale zároveň by měl zachytit každý okamžik, jak se skutečně stal a ne ho nějak uměle vyvolávat. Pak jsou fotografie o to krásnější  :)

  Díky tomu jsem schopen zdokumentovat vaši svatbu takovou, jakou jste ji chtěli mít vy a ne jakou si ji představoval fotograf :)

  28 000 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem