Svatební fotografování

Objednávky na rok 2019

 
8000
250001800025000

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Předsvatební fotografování (Foto-rande) Novinka Tip Kód: 79
  Předsvatební fotografování (Foto-rande)
  Předobjednávka

  PŘEDSVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

  Takzvané fotorande - je to hezká vzpomínka na období před samotnou svatbou. Fotky lze pak použít jako pozvánku na svatbu nebo jako hezká ukázka na samotné svatbě ;)

  8 000 Kč
 • Bomba 3 Tip Kód: 61
  Rezervace termínu na rok 2021/2022
  Předobjednávka

  “LIDÉ DNES ZNAJÍ CENU VŠEHO, ALE HODNOTU NIČEHO.“

  Oscar Wilde

   

  Milí snoubenci,

  Abych se Vám trochu představil, jmenuji se Vratislav Jenšík a pocházím z Tábora. Ale jezdím fotografovat svatební dny po celé ČR. Už několik let pracuji jako svatební fotograf a je to opravdu práce snů!  Každý rok můžu poznávat nové a zamilované páry na jejich velkém dni ;) Vždy se snažím ke všem klientům (budoucím manželům) přistupovat s pokorou a i když jsem fotil už opravdu mnoho svateb, snažím se ke každé přistupovat tak, jako by to byla moje první :)


  Uvědomuji si totiž, že svatebních fotografů je opravdu hodně a to, že se snoubenci rozhodnou zrovna pro mě, je pro mě čest a vždycky jim moc děkuji za důvěru ve mě vloženou. Pokaždé se snažím zachytit svatební den, jak nejlépe dovedu a vnést do něj moje nápady a třeba i trochu jiné pojetí svatebních fotografií, aby bylo něčím jiné a originální. Ale zároveň nenarušovat průběh samotného dne svou přítomností. Myslím si, že fotograf by měl být na svatbě co nejméně nápadný, ale zároveň by měl zachytit každý okamžik, jak se skutečně stal a ne ho nějak uměle vyvolávat. Pak jsou fotografie o to krásnější  :)

  Díky tomu jsem schopen zdokumentovat vaši svatbu takovou, jakou jste ji chtěli mít vy a ne jakou si ji představoval fotograf. 

  25 000 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem